Ny World Hotel

NY World Hotel

Eşsiz deniz manzarası ile misafirlerini bekleyen NY WORLD HOTEL İstanbul’un en büyük Fuar alanı TÜYAP Fuar Merkezine iki ve Büyükçekmece sahiline bir km mesafede. Atatürk Havalimanı'na yakınlığı ve mükemmel deniz manzaralı şık odalarıyla size ev rahatlığı sunuyor.

Otel Hakkında

Dünya’nın sayılı kentleri arasında yer edinmiş, Türkiye’nin de en büyük ve modern şehri olan 20 milyonu aşkın kişiye ev sahipliği yapan İstanbul Büyükçekmece'de hizmet sunan Ny World Hotel'de kalmak için ideal seçenekleriyle 120 geniş ferah oda ve özel odaları bulunan, misafirlerine ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlayan ve her odaya özel klima, TV, banyo gibi birçok imkanlar sunuyor.

  • Marmara Denizi Manzaralı 100 kişilik toplantı ve organizasyon salonu.
  • Şehir gürültüsünden uzak, Marmara Denizi ve Büyükçekmece gölüne bakan pencereli odalar.
  • Yüksek hızlı kablosuz internet erişimi.
  • Business odalarda çalışma imkanı.
  • Birçok odada oturma alanı ve yemek masası.

Odalarımız

Deluxe Oda, Queen Oda, Exclusive Aile Odası, Standart Oda, Single Oda alternatifleri ile seçili odalarımızın çoğunda yatakları Extra King Size olup son derece rahat ve konforludur. Deluxe, Queen ve Exclusive odalarımızın hepsi balkonlu, deniz manzaralı ve göl manzaralıdır. Standart ve Single odalarımızda ise deniz manzaralı ve bahçe manzaralı seçenekler mevcuttur.

"Bir otelden daha fazlası..."